Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Wersja abonamentowa umożliwia wybranie pakietu który jest dopasowany do drukarni i potrzeb. Głównym atutem takiego rozwiązania jest dostęp do aktualizacji oraz nowych rozwiązań, np:
  • Tworząc nowy produkt, rozwiązanie, moduł np fotoalbumy, fotokalendarze w ramach abonamentu masz je cały czas dostępne, nie musisz za nie dodatkowo płacić
  • Jeżeli użytkownicy systemu, zarówno administratorzy jak i klienci znajdą błąd system jest aktualizowany automatycznie po naprawieniu błedu.
  • Pomysły i rozwiązania – wprowadzane są do każdej wersji systemu przez co PrintOn podlega ciągłemu rozwojowi
Płacisz nam za ciągły rozwój aplikacji, monitoring jej funkcjonowania, usuwania błedów i wsparcia. Wersja na własność/dedykowana – jest to wersja oprogramowania zakupiona na danym etapie jej rozwoju za ustalona jednorazową kwotę. Klient nie ma dostępu do aktualizacji, każdy nowy produktu, pomysł jest indywidualnie wyceniany. To rozwiązanie najczęściej wykorzystywane jest w systemach dedykowanych, pisanych na potrzeby drukarni.
Umowę podpisujesz na czas nieokreślony, płacisz za miesiąc z góry, jeżeli nie chcesz korzystać z naszego rozwiązania to nie płacisz abonamentu
Jak najbardziej możesz z pakietu base przejść na pakiet wyższy i odwrotnie?
Tak, możemy wprowadzić zmiany w modułach które będą widoczne tylko dla Ciebie, niestety czasami może to się wiązać z brakiem aktualizacji o błędy znalezione w wersji niezmodyfikowanej systemu.
Jeżeli chcesz poznać scieżkę rozwoju aplikacji i powstawania nowych funkcjonanosci zapraszam do kontaktu z nami. Przedstawimy Ci nasz harmonogram.