Panel administracyjny

wszystko pod kontrolą

Wirtualny zeszyt
czyli Panel Administracyjny

Nasz panel administracyjny to centrum dowodzenia oraz kompendium wiedzy o klientach, zamówieniach i procesach produkcji. Do jego obsługi wystarczy jedna osoba! Może być także dowolnie konfigurowalny pod zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach pracy. Dzięki odpowiedniej funkcjonalności i intuicyjności udało się stworzyć przyjazne narzędzie do zarządzania całą drukarnią.

To co kiedyś krążyło w wersji papierowej teraz jest dostępne w wersji wirtualnej.

7 copy
6 copy

Przybornik Kierownika Produkcji

Zarządzanie produkcją, określenie czasu realizacji, karta produkcyjna, kontrola statusów, czy choćby tworzenie składki ze zleceń o podobnych parametrach to tylko niektóre z zadań kierownika produkcji. Wykorzystaj narzędzia, które pozwalają na kontrolowanie procesów, unikanie błędów oraz wspomagają oszczędne zarządzanie środkami i czasem pracowników.

Wszystko pod kontrolą,
czyli statusy obsługi

Podgląd aktualnego obłożenia produkcji czy przypisany status obsługi daje wgląd na to, co się dzieje w firmie – nawet, jeżeli nie jesteś w niej obecny. Kontrola pracy i komunikaty alertujące o problemach pozwalają w pełni wykorzystać kompetencje i możliwości pracowników.

4 copy

Wewnętrzne komunikaty

Przydatną funkcją dostępną w systemie jest możliwość dopisywania przez kolejnych administratorów różnego rodzaju komunikatów i wiadomości. Pozwala to utrzymać w dyscyplinie informacje o zamówieniu odbierane od klienta np drogą telefoniczną. Kluczowe kwestie przypisane do konkretnego zamówienia pomagają uniknąć błędów oraz niejasności, a klient będzie miał gwarancje właściwego potraktowania kluczowych dla niego spraw.

Sprawdzanie poprawności plików
i akceptacja projektów

Ważnym elementem w obsłudze zamówień drukarskich jest komunikacja z klientem – szczególnie na temat załączonych do zlecenia plików. PrintOn pozwala na wysyłkę automatycznej korespondencji, która informuje klienta o braku, błędach czy akceptacji plików/projektów. Klient w procesie zamówienia jest zobligowany do wgrania plików w odpowiednie miejsce.

Bądź mobilny

Twoja drukarnia będzie dostępna w wersji mobilnej. Dzięki responsywnym rozwiązaniom serwis www i administracja zleceń będą dostępne na różnych typach urządzeń.
Kontroluj obsługę zamówień – będąc w podróży, a nawet na wakacjach.