Przyciągaj

Klientów

Rabaty dla stałych klientów

Każda firma posiada grupę stałych klientów lub użytkowników, którzy korzystają z preferencyjnych warunków zakupów. PrintOn dostarczy Ci funkcje, które pozwalają na przydzielenie statusu stałego klienta – z określonym terminem płatności lub rabatem.

automatyczna_wysylka
automatyczna_wysylka

Odkryj swój Unikatowy Produkt

Z doświadczenia wiemy, że to, czym chciałaby się wyróżniać drukarnia, często leży na półce w archiwum. Wydobądź ten produkt na światło dzienne, lepiej określ swój profil produkcji i wyróżnij się na tle konkurencji.

Sezon zysków

Wykorzystaj sezon na kalendarze oraz inne dogodne okazje. Dzięki administracji oferty sklepowej będziesz mógł łatwo włączyć lub wyłączyć dostępność produktu, nadać mu odpowiednią hierarchię i wyróżnić go.

automatyczna_wysylka
automatyczna_wysylka

Kody i kupony rabatowe

Każdy szuka atrakcyjnych promocji – także i Twoi klienci. PrintOn pozwoli Ci na wygenerowanie unikalnego kodu rabatowego, który pozwoli twoim klientom skorzystać z przygotowanej zniżki. Łatwo przygotujesz akcję promocyjną i sprawdzisz jej skuteczność. Korzyść? Zwiększysz ruch na stronie i liczbę zamówień.

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć

Zadbaj o klientów, którzy skorzystali z Twoich usług w przeszłości i przypomnij im o sobie. Dzięki funkcjonalności newslettera możesz przesyłać bieżące informacje do swoich klientów – grupowo lub indywidualnie. Wykorzystasz tę opcję w czasie ofert sezonowych lub podczas wyjątkowych okazji promocyjnych.

automatyczna_wysylka